اسلام عربی يا جهانی

به نام خدا

مدتی است که برچسب عربی بودن به اسلام ميزنند و با استفاده از اين حربه قصد دور کردن مردم از دين را دارند . مثلا به جوان ، ايرانی بودن و ميهن پرستی را می‌خورانند؛‌ به اين وسيله فرد سدی در مقابل بعضی عقايد ايجاد کرده و حتی حاضر به شنيدن آنها هم نيست و اين در حالی است که خودشان کثيف‌ترين فرهنگها را که به عنوان پيشرفت و مدرنيته و تجدد و اين جور مسايل است را تزريق کرده بدون اين که حتی کوچکترين اعتراضی به غير ايرانی بودن آنها بشود .

  • حالا واقعا آيا اسلام فقط بر عرب نازل شده است ؟!!!!
  • آيا ما يهودی هستيم که بگوييم موسی برای بنی اسراييل است و بس ؟

چه قدر ساده لوحند کسانی که به راحتی بازيچه دست اين و آن قرار می‌گيرند و با توجيح کورکورانه بدترين اعمال غربی ها حتی حاضز نيستند لحظه‌ای به حقيقت گوش بدهند .

بحث طولانی نشه شايد بعدا بيشتر به اين مورد پرداختيم . منتظر نظر شما هم هستيم .

راستی ماه رجب خيلی بافضيلت و خير برکته و سفارشهای زيادی شده از جمله روزه و اعمال مختلفی که در اين ماه وارد شده . حتما دعای يا من ارجوه لکل خير رو شنيديد . برای اين که خيليها به تفسيرش پرداختن ديگه ما سر مطلب رو باز نمی‌کنيم ميتونيد به اينجا بريد و تفسيرش رو از استاد بخونيد .

دعا يادتون نره . ميگن شايد دعا در حق خود آدم به استجابت نرسه ولی دعا در حق برادر و خواهر مومن خيلی کارسازه ميگين نه ؟ امتحان کنيد اگه کار ما راه نيفتاد . 

 اينم از بزرگترين اعتكاف جهان هر كی ميخواد سه روز با خداش باشه و هزاران خدايی رو ببينه ميتونه ثبت نام كنه.

/ 5 نظر / 16 بازدید
mokh less

از اينا بايد پرسيد که اصلا ميدونن ايرانی و فرهنگ ايران چيه که ادعای جدا بودنش رو از اسلام ميکنن . واقعا که توی روزگار ما که « عصر ادعاست » توی اين جور بحث ها بايد «چقر» باشيم و نذاريم کسی حرفهای سطحی ش رو مايه استدلال موضوعات اساسی قرار بده ....

kosar

بله خب... شما هم صحيح می فرمايين.

shamim

سلام اول دست تلویزیون با اشعار میهن پرستیش درد نکنه بعد هم شماهم يه دعايی بفرمايين برا ما مخصوصا این ایام انشالله مشکل خودتون هم حل شه اللهم عجل لوليک الفرج بفدای مولای غريبمون يامولا علی ادرکنا بظهورالحجة

یاسین

سلام . آقا ما رو يادتون نره . منم تو مشهد ميرم اعتکاف . موفق باشی

دلشاد

سلام ! مردم از خنده ه ه ه ه ه ه.... چه توضيحات كاملي ...منتظر بقيش هم هستم ...