رسالت

بسم الله الرحمن الرحیم

باز هم آمدیم تا خطوطی را بر چهره مانتیور شما بنقشانیم03.gif .

این بار میخوایم بزنیم وسط سیبل شیعه بودن .

    • این که چرا ما فریاد هاهای مان بر فلک رسیده که بر حقیم چیز تازه ای نیست . هر کسی میگوید که خودش حق است و دلیل و برهان اقامه میکند که چنین حقیم و چنان حقیم و تو چنین و چنان ناحقی .

یهود ، مسیح ، حتی اهل تسنن خودمان قبل از این که بیایند و منطقی و واضح بنشینند به مباحثه و مناظره گوش فلک را کر میکنند که  هااااااااااای فلان شیعه فلان کرده فلانی قمه زده و خودش را خونی کرده . حال نمی آیند بپرسند که ای شیعه این مدل عزاداری بر امام حسین(ع)  از اصول شیعه است یا نه مثلا بعضا برای تخریب شماست ؟ یا بعضا به وسیله برخی جاهلان شکل میگیرد که هیچ را نمی بینند و حتی در همین عمل شان نیز اخلاص نیست .

ما هیچ حرفی برای گفتن نداریم . فقط این آیات : ... پس چرا در روی زمین نمیگردند ؟ (و کاوش علمی به عمل نمی آورند ) تا ببینند سرانجام کسانی که بیش از اینان بودند چگونه بود ؟  ...

... در بیان قصص انبیا برای اهل علم و دانش عبرتهاست . قرآن حدیث ساختگی نیست ولکن مصدق کتابهای آسمانی پیشین است و در باره همه چیز بیان و تفصیل دارد ...  (آیات پایانی سوره یوسف )

اگر واقعا به دنبال حقیقت میگردند که ما حاضریم حق بودن خود را ثابت کنیم . اگر به دنبال منافع شخصی هستند و از زبان دین حرف میزنند آنوقت چیز دیگری اثبات میشود .

 

    • ما شما را دعوت به اسلام میکنیم و میگوییم : چرا مثلا انجیل برنابا را که 25 بار در آن بشارت از آمدن پیغمبر اکرم (ص) شده و حتی نام حضرت ذکر شده . چرا آن را تحریم کردید ؟ مگر نه این است که راهبی بنام فرا ماریو این انجیل را در کتابخانه پاپ سیکتوس پنجم(90-1585) پیدا کرده و پس از مطالعه ان فورا مسلمان شده است. هر چند همین انجیل هم تحریفات زیادی دارد .  و هزار از این تحریم ها و تحریف ها و ترورهای پشت پرده و برخوردها که گفتن آن مثنوی 70 من وبلاگ است .
    • از ترس اين که مبادا حقيقت اسلام و شيعه به گوش جهانيان برسد . ای کاش دلمان خوش بود که يک دشمن قدرتمند از نظر اعتقادی داريم نه اينها که همه چيزشان پوچی و بی محتوايی و تخدير و... است .  

اين هم چند تا بحث و شبهه که پاسخ داده شده .

شما هم ميتونيد شرکت کنيد . هم برای پاسخ دادن هم برای سوال .

شفاعت

جبر و اختيار

  راسی ما هنوز تو کار وحدت با دانشگاه و ارتباط با دانشجو هستيما !!!‌ اين هم لينکش

/ 21 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
alireza

در رابطه با مطلبت ٬ مقاله ای دارم . بيا ببين

خادم سلاله الزهرا(مهدی فاطمه سلام!)

خوشا آنان که جویای توباشند ......چو ماهی غرق دریای تو باشند....خوشا آنان که هر شام وسحرگاه ....بیاد حزن و غمهای تو باشند... با سلام درود به پيشگاه مقدس آخرين ذخيره امامت حضرت بقيه الله ا رواحنا فدا و يگانه دادگستر ابدي و بزرگ پرچمدار رهايي انسان از قيود ظلم و ستم استكبار . سلام بر او وسلام بر منتظران واقي او , سلام بر غيبت و ظهور او , وسلام بر آنا نكه ظهور ش را با حقيقت در ك مي كنند و از جام هدايت و معرفت او لبريز مي شوند.....عید غدیر خم بر همه شیعیان آن حضرت تبریک عرض می نمایم...ما منتظر حضور سبز شما در وبلاگ مهدی فاطمه هستیم... در پناه قرآن موفق وموئید باشید ....یا مهدی

sina

سلام اومدم يه سر زدم دلم نيومد نظر ندم خيلی قشنگه اگه تونستی يه سر به بلاگ ما هم بزن يا علی

Heaven Searcher

سلام .. خوبی .. اومدم بگم که وبلاگ بعد عمری آپديت شد و منتظرم ..خوندم مطلبتو .. جالب بود و ارزش خوندن داشت !!!‌ هميشه موفق باشی

یوسف

سلام .. عيدتون هم مبارک .. طلبه های ما تو جشن ولايت آقاشون چی عيدی دارن بدن ؟ ..

دلشاد 313

سلام ! الووووووووووو صابخونه؟؟؟

یک متقاضی

ئسلام من یک ماهه دنبال یکی میگردم که به سئوال من جواب علمی بده.(برای برد دانشکده مون در محرم می خوام) دیدم به قیافت می خوره این کاره باشی،گفتم امتحان کنم خواهشا اگرپایه ای، جواب بده........ چرا بعد از ۱۰۰۰ سال هنوز هم سوگواری امام حسین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منتظر

سلام.من بروز شدم.خوشحال ميشم سر بزنين.مطلبم هم در مورد شعارهاي مردم در زمان انقلابه.يا حق