جهالت مدرن

به نام خدا

ميلاد منجی(عليه‌السلام) مبارک باد

خب برای تنوع بحث رو معلق ميذاريم تا يه اشاره‌ای هم به نسبت ايام به اوضاع اطراف کنيم .

بدون مقدمه بریم سر مطلب .

بعضی وقتها شاهد تکرار تارخ هستیم و این تکرر در زمان های مختلف با تغییرات خیلی جالب به نظر میرسند .

عجب استادی است این تاریخ ! ولی کو شاگرد خوب .

خودتون رو برای یه سفر آماده کنید.

برمیگردیم به بیش از 1400 سال پیش . سری به کره زمین میزنیم و به سراغ خاورمیانه میرویم . ذره بین را نزدیکتر برده و به شبه جزیره عربستان نزدیک می کنیم. خب مقصد همین جاست میتوانید پیاده شوید . من همراهی و راهنمایی شما رو بر عهده می گیرم و در مورد این منطقه توضیحاتی را به شما میدهم .

اینجا عربستان است. برای این که وقتتون تلف نشه مستقیم میریم سراغ جاذبه ها ؛

زن محرومیت عجیبی در میان اعراب داره اینجا دختراشون رو بعد از به دنیا آمدن زنده به گور می کنند

این جا برای آمدن باران چوبهایی رو از درختی به نام « ساع » و درخت زود سوز دیگری به نام « عشر » گرد می آورند و آنها را به دم گاو بسته ، گاو رو به بالای کوه می برند بعد چوبها را آتش میزنند ؛ شعله های آتش بلند میشود و گاو بیچاره  بر اثر سوختگی شروع به دویدن میکند و نعره میزند ، اینها این عمل را یک نوع تقلید و تشبیه به رعد و برق آسمان میدانند و در نزول باران موثر.

اگر گاو ماده آب نخورد گاو نر را میزنند میگویند دیوی بین دو شاخ گاو نر است که گاو ماده از آن میترسد .

جانم برایتان بگوید که از شگفتیهای دیگر اینان این است که شتر را در کنار قبر مرده حبس می کنند تا میت روز قیامت پیاده محشور نشود و هزار عقیده دیگه که دستان آهنین و صبر ایوب میخواد تایپ کردن و خوندنش .

خب این از عربستان حالا همراه شوید تا ببرمتون یه جای شگفت انگیزتر لحظه ای چشمهایتان رو ببنیدید یه صلوات برای فرج بفرستید و دوباره چشمتون رو باز کنید .

بله این جا سال 2004 میلادی است همه چیز مدرنیته اش معنی میده ، اینجا همه برعکس اند از این طرف بوم می افتند از جاذبه هاش میشه بازیچه قرار دادن دختران رو نام برد ، اینجا یه جوری تبلیغ می کنند انگار داری تو بهشت زندگی می کنی ، کثافت کاری رسم شده ، اگه حق بگی عقب افتاده ای ، همه ی حرفهای حق قدیمی اند و با گذشت زمان از بین رفته اند ولی خود فروشی یک افتخار و همیشه به روز است اینجا به راحتی و با شعار دفاع از خود مردم رو زنده به گور می کنند ، نمیگویند دلبل بیماری ایدز فساد و انحطاط فرهنگی است می روند دنبال دارو میگردند . این جا آدم کشی رسم است اگر خواستند تو را بکشند و درصدد دفاع از خود برآمدی تروریست خوانده میشوی این جا جهل رایج است مثل همون عربستان عربستان اما از نوع  مدرنش .

سفر تموم شد اما :

 آیا بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر ؟

خدا برای جهل اونا پیامبری رو فرستاد آیا فرزند همان رسول(ص) باز خواهد آمد ؟

آیا زمان ظهور فرا نرسیده ؟

خدا میداند و بس .

اللهم عجل لولیک الفرج

/ 7 نظر / 11 بازدید
043

الهی آمين

شیطان

درود بر شما دوست عزيز ... ببين عزيز تاييد اکثريت دليل بر نفی يا اشتباه بودن نظر اقليت نيست ... خوب در زمان پيامبر نيز همه بتپرست بودند ... اما از ارزش اسلام کم نشد ... دوست داشتم نظرت پربارتر باشد ... خوب ببين عزيز ... اگر يک بار ديگر مطلب آخرين پستی که ارسال کرده ام را بخوانی و بتوانی مرا قانع کنی من بی چون و چرا به اسلام روی خواهم آورد ... در ضمن فارغ از همه ی تعصبات و فقط با دليل و منطق ... در ضمن ايمان با انديشه بهتر از ايمان پوچ و پوشالی است ... که می داند ... شايد من نيز عارفی باشم برای درک حقايق ... فقط خدمتت عرض می کنم ... بيش از آنی که فکر کنی بر اين مساله انديشه ورزيده ام ... اما قبول اين نکته که خدای بزرگ موجودی به نام شيطان آفريده برايم غير ممکن می نمايد ... حال برايم دليل منطقی بياور ... البته با خواندن مطلب ... چون شايد بسياری از دلايلی که می آوری نفی شده ... به هر حال اميد است ايمان با انديشه و منطق باشد نه با تعصب بر دين پدرانمان ... در پناه آگاهی مطلق

منتظر

سلام.انشاءالله که خدا خيرتون بده.ممنون که ما هم سر زدين خوشحال شدم.من الان در دارم از مجلس آقای انجوی ميام.خيلی خوش گذشت(خدا خيرشون بده).شعر آدما آدما هم برامون خوند.راستی من تو اعتکاف با بچه های واحد طلاب آشنا شدم.يه نشونی ميدم...من همونيم که اومدم پيشتون و ازتون خواستم من رو نصيحت کنين(نمی دونم من رو به جا آوردين يا نه اگه خودتون باشين بايد من رو بشناسين):((.باز هم به من سر بزنين خوشحال ميشم.يا حق

امید

سلام . چاکريم . آقا التماس دعا

039

اللهم کل لوليک الفرج

منتظر

سلام.در مورد آقا امام زمان(عج) مطلب درخواست کرده بودین.بروز شدم.....یا حق ....منتظر

efsha

حرف های شما غلط است. ايدز فقط از فساد فرهنگی نيست.حيف اون ملتی که امثال شما راهنمای آنان باشد.