تصمیم ات را بگیر!‌

خوب زندگی کردن بهتر است یا خوب مردن ؟
بستگی دارد تعریفت از « خوب » چه باشد . ولی خوب مردن بهتر است ، اما برای دستیابی به آن باید خوب زندگی کنی . اما خوب ِ مادی نه ، خوب ِ معنوی . برای دستیابی به خوب ِ معنوی و پایدار ماندن ِ در آن باید بد ِ مادی زندگی کنی .
اگر بد ِ مادی بهت روی آورد ، شانس بزرگی پیدا کرده ای . چون به خوب ِ معنوی بسیار نزدیکی . ولی همان موقع اگر حواست نباشد هم بد ِ مادی و هم بد ِ معنوی می آید سراغت !
دست دراز کن و خوب ِ معنوی را بگیر . اما نه یک خورده باید روی پنجه هایت بایستی و بگیریش ، درد دارد . می فهمی ؟
از همین حالا تصمیمت را بگیر .
ولی تصمیمت هر چه بود ، مرد باش . بگذار تاریخ به تو افتخار کند .
اشاره :
« خورشید رو به زوال می رفت . غروب ، مرد چشمانش را دوخته بود به ستیغ ِ کوه . ایستاده بود ، استوار ، و به این می اندیشید که قرون متمادی را فتح خواهم کرد ، اما برای این زندگی نمی کنم !
تصمیم اش را گرفته بود . لبخندی زد – ملایم - ، و با گام های محکم ، می رفت به جنگ... »
                                                                                            ص.رها 

(راستی از این به بعد وبلاگمان را چند نویسنده(طلبه) به روز میکنند.
شب واقعه داشتیم مطلب فوق را آماده می کردیم برای ارسال ،  که صدای انفجار همه چیزمان را به هم ریخت ، اتفاقا شعر زیر را نیز برادر عزیزم اخیرا در وبلاگ خود درج نموده اند که ربطش کاملا مشخص است)

خوب مُردن را دیدی ؟!

دیدی نبود قسمت ما آسمان ، عزیز ؟!

دیدی نشد به او برسد دستمان ، عزیز ؟

قسمت نبود ، یا که لیاقت نداشتیم...

شاید سیاه بود کمی بختمان ، عزیز !

. . .

فراخوان ارسال آثار را ببینید و تبلیغ کنید :

فراخوان ارسال آثار ، ویژه بمب گذاری

/ 10 نظر / 57 بازدید
آسمون

سلام . شایدسیاه کردیم بختمان را عزیز !

دلشده

.. اللهم جعل محیای محیا محمد و آل محمد و مماتی ممات محمد و آل محمد بزرگی میفرمود: اگه زندگیت زدگی محمد و آل محمد نباشه نمیتونی آرزو کنی مرگت هم مرگ محمد و آلش باشه... حال ما کجا وایستادیم و چه آرزوهایی داریم الله اعلم!! یاعلی ..

سادات

سلام خدایا کمکمون کن در حالی که پیامبرمان نیست وامام زمانمان از دیدگانمان غایب شده وحوادث وطوفانهای آخرالزمان از هر سو دین واعتقادات ما رو مورد هجوم قرار داده ما دینمون رو به بهای ناچیز دنیا نفروشیم .آمین بایک پست جدید با عنوان نقطه سر خط آپم. با دعا برای فرج یا علی

علی اکبر

اللهم الجعل عواقب امورنا خیرا .... و چه بهتر که اینجوری ختم بشه: شهاده فی سبیل الله... مثل بچه های کانون... . . . . اردیبهشت امسال بهار نارنج شهرمان بوی گل نرگس می دهد...

آب حیات

اگر تصمیممان را گرفته بودیم الان اینجا نبودیم[گریه]

افشاگر

نامه سر گشاده در مورد معرفی کلی استاد ایلیا میم رام الله و برخوردهای اداره ضد ادیان با ایشان و شاگردانشان. منتظر نظرات شما هستم.

آرمین

خیلی زیبا بود با اجازت کپی کردم واقعا مرسی لذت بردم