عامل بمب ، عامل اتحاد

خون شهید رسوایشان ساخت

بالاخره بعد از 2۵ روز وزیر کشور در دیدار با خانواده شهدا و جانبازان کانون رهپویان شیراز بمب گذاری راتایید کردند و دلیل این تاخیر را رعایت مسائل امنیتی بیان کردند.البته بعد از ان یک خبر داغ وغافل گیر کننده بیان کردند که این تاخیر را جبران کرد و ان، اعلام دستگیری عوامل اصلی بمب گذاری بود که همه را فوق العاده خوشحال کرد.به گفته خود اقای پور محمدی اصلا فکر نمی کردند که به این سرعت موفق به دستگیری این جنایتکاران شوند و این فقط به برکت خون این شهیدان وامام حسین (ع) بود.

ایشان در مورد چگونگی دستگیری بیان داشتند که اصلا در شیراز هیچ سرنخی پیدا نکردند و این عناصر هنگامی که قصد بمب گذاری در استانی که بسیار هم با شیرازفاصله دارد  داشتند شناسایی و دستگیر شدند وبا خواست خداوند جلوی فاجعه دیگری گرفته شد.ایشان همچنین در مورد ماهیت این گروه بیان داشتند که از عناصر سلطنت طلبی هستند که دارای شبکه های رادیویی و ماهواره ای می باشند و با حمایت و پشتیبانی کشورهایی که دم از حقوق بشر و مبارزه با تروریست می زنند دست به چنین اقدامات شوم و جنایکارانه می زدند.همین کشورهایی که ایشان را از لیست گروههای تروریستی حذف کرده و با اینها به طور پنهانی ملاقات می کنند. انوقت ملت ایران راکه خود قربانی اصلی تروریست است متهم به تروریست  می کنند.

 صوت سخنان وزیر کشور درباره واقعه بمب گذاری

 این هشداری جدی برای ما مسلمانان و ایرانیان است که اگر ذره ای در مقابل این دشمنان اسلام ونظام کوتاه بیاییم باید فاتحه دین، وطن، ناموس، شرف، غیرت وازادگی را بخونیم.وقتی رهبری این قدر در مورد حفظ وحدت و همچنین در موردعناصر خود فروخته داخلی که به نام روشنفکری دم از غرب می زنند هشدار می دهند،دلیل ان احساس خطر و اگاهی ایشان از این گونه فتنه ها و توطئه ها می باشدکه نمونه ای از ان را در دیدار با دانشجویان شیراز در مورد عرفانهاو فرقه های جعلی که در شیراز که با انگیزه های سیاسی بوجود امده اند بیان کردند.
شما خودتون در مورد این حادثه بمب گذاری شنیدید که چه قدر تهمتها وشایعات بوجود امد که  می تونست جرقه ای برای تفرقه واشوب باشد.

کور خوندن! این ارزو را به گور خواهند برند. مگه کسی می تونه از مجلس امام حسین سوء استفاده کند .اگه عاشورا تونستند حالا هم می تونند!

   اظهارات وزیر اطلاعات 

 به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، غلامحسین محسنی‌اژه‌ای امشب در گفتگو با خبرنگاران، افزود:‌ فرد اصلی که در بمب‌گذاری مباشرت مستقیم داشت عصر امروز در حالی که قصد خروج از کشور را داشت شناسایی و دستگیر شد و در هنگام دستگیری نیز مسلح بود.
وی با اشاره به اینکه پنج تن دیگر از عوامل این گروه تروریستی نیز شناسایی شده و از آنها مقادیری مواد منفجره و سیانور کشف شده است، خاطر نشان کرد:‌ این افراد که همگی ایرانی هستند از قبل شناسایی شده بودند و ارتباطات آنان با کشورهای خارجی محرز شده بود.
وزیر اطلاعات با اشاره به شناسایی سرپل اصلی این گروه تروریستی در یکی از کشورهای خارجی، تصریح کرد:‌ این گروه تروریستی با کشورهای آمریکا و انگلیس ارتباط داشته و پیش از این نیز از طریق وزارت امور خارجه به آن کشورها اعلام شده بود اما نه تنها هیچ اقدامی در جلوگیری از اعمال تروریستی آنها صورت نگرفت بلکه حمایت نیز شدند.
محسنی‌اژه‌ای با بیان اینکه علت عدم انتشار خبر تاکنون احتمال لو رفتن اطلاعات کسب شده و فرار عوامل اصلی بمب‌گذاری بود، تصریح کرد: این عوامل قصد داشتند بعد از انجام بمب‌گذاری در حسینیه سیدالشهدای شیراز در نقاط دیگری نیز اقدامات تروریستی انجام دهند.

وزیر اطلاعات با رد ارتباط این عوامل با گروه‌هایی که پیش از این مسئولیت این حادثه را بر عهده گرفته بودند، گفت:‌ اطلاعات تکمیلی را بعد از پایان تحقیقات به اطلاع مردم خواهیم رساند.
 

/ 13 نظر / 41 بازدید
نمایش نظرات قبلی
وروجک

[گریه][نیشخند] این گریه خوشحالیه [لبخند] انشاالله که همشون نابود بشن

عشق آسمونی

سلام خيلي خوشحالم كه دستگير شدن و به اميد روزي كه با ظهور امام زمان شاهد اتمام ظلم ها باشيم. يا علي[گل][خداحافظ]

منتظر

آن روز که سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبری از دل پردرد گل یاس نداشت باید اینطور نوشت هرگلی هم باشی ، چه شقایق ، چه گل سوسن و یاس تا نیاید آقا زندگی دشوار است ....

منتظر

آن روز که سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبری از دل پردرد گل یاس نداشت باید اینطور نوشت هرگلی هم باشی ، چه شقایق ، چه گل سوسن و یاس تا نیاید آقا زندگی دشوار است ....

makhmalk

الحمدالله رب العالمین

gomnam

salam kheili kheili kheili khoshhalam hala dir ya zood rosva mishodan baram doa konid betoonam adam besham[گل]

م.

[دست][دست][گل]

مجتبی

سلام به قول سید دید گذشت زمان و خون شهید چه کارها که نمی کنه و روی خیلی ها زغالی شد ؟؟ ایشاا... که ما هم رهرو خوبی باشیم ممنون