مرد و تبعيض!

بسم الله الرحمن الرحیم <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

سلام

کنوانسیون. مرد. رفع. زن. تبعیض

اینو تا حالا شنیدید؟ : کنوانسیون رفع تبعیض علیه مردان .

اِ نشنیدید؟! . خب حالا بشنوید .

بابا این چه وضعشه؟؟!!! 12.gif<?xml:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" />یه دفعه نشد سوار اتوبوس بشیم صندلی خالی باشه و ما بشینیم .درصورتی که خواهرا با متانت تمام تشریف میارن و صندلی قسمت برادرا رو اشغال میکنن .

    رفتم تو بانک تعداد زیادی کارمند زن .

    رفتم اداره پست اکثرشون زن .

    رفتم مخابرات تلفونمون قطع شده بود وصل کنم همشون زن .

بعد میگن مشکل بیکاری.ببخشید با این همه بانوی شاغل دیگه جایی هم برای آقای شاغل میمونه ؟ خب به زنها که نمیگن بر شما واجب نفقه شوهر و بچه هاتون رو بدین . میگن؟

وجدانی این روزا باید زن ها برن خواستگاری .

باید بریم با این علما و مجتهدین هم یه صحبتی بکنیم . بگیم یه تجدید نظر در این احادیث بکنید و جعلی و بالاخره کاری 03.gifبکنید خرجش هم با ما اینجوری ما از این به بعد میریم میرسیم به امر خطیر تربیت نسل آینده و خانمهای محترم هم تشریف ببرن سر کار واسه یه لقمه نون حلال .

اگه بد میگم بگو بد میگی .

بدین وسیله از همه ی برادران انتظار میرود در صورتی که خواهان اجرای عدالت نسبت به خود هستید بجنبید چون که در حال حاضر همه شعار تبعیض زنان رو میدن و در عمل چیز دیگه ای داره اتفاق می افته .

مثل این که باید این آیه رو هم تغییر بدیم و به این شکل در بیاریم :النساء قوامون علی الرجال(تحریف شده ی آیه ی 34 سوره نساء)

خدا به خير بگذرونه والا

يه نکته 01.gif: بعضيا سحريشونو شام ميخورن و ميرم ميخوابن تا اذون صبح . اگه ممکنه سحری رو هم همون سحر بخورين و وصلش کنين به اذون و نماز آخه سحر يه چيز ديگه است .

/ 26 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سیب سرخ عشق

سلام به ماهم سر بزن و اینکه من نه فمینیستم نه مرد گرا یا علی

کوثر_کشتی پهلوگرفته

سلام.. اقا جوش نیار .. بعضی از خانمها پشتتونن.. شما که میدونید.. هیچی سر جاش نیست.... همه دارن مینالن.... ما هم موافقیم.... در ضمن... شما اقایون هم موافقیدا وگر نه یکی مثل استاد ما نمی یومد بگه این شرط همسرم بود اگر.. اگر... تو به کارهای تو خونه خوب برسی میتونی بری سر کار..... اخه یکی نست بگه... بابا چرا شرط میزاری .. فردا میمونی تو خونه اشپزی ... خانم در حال دویدن تو ادارات... تا زگی ها که این قدر .. مستقل مستقل میکنن.. مرده دیگه حرف نمی زنه..... اقا درکتون میکنم.... کمکی ؟.. خلاصه هستیم..

سید محمد انجوی نژاد

سلام . زدی تو خط فرقه گرايی !!؟؟ بهر حال بحث مفيديه اگه ادامه بدی . مرد و زن مساوی نيستن بلکه مکملن و اشکال فمينسم اينست که نمی خواد اينو بفهمه و همين ادای مردها در آوردن و از توانائيهای بسيار بالای زن غافل شدن مشکل اوناست . فعلا همين !

bashir

ميگن آقايی داشت در سخنرانی اش دم از تساوی حقوق زن و مرد ميزد و در اين زمينه سفره کلامش را خيلی پهن کرده بود . يکی از آخر مجلس داد آقاجان اگه نقل تساوی حقوق باشه که ما حرفی نداريم والله راضی هستيم اما مثل اينکه اونا خيلی بيشتر........

AC

جناب قصد آپ ديت کردن نداريد؟ ماه رمضونی سرت شلوغه؟ عيبی نداره شما عذرت موجه است ... هر وقت آپيدی ما رو هم خبر کن ...

bedayah(daneshjuo2004)

سلام . من که می گم مرد ها خودشون کار رو به اینجا رسوندن ... اگر انگیزه بدست گرفتن شغلهای مهم در مردها زیاد بود یا اگر مردها در جامعه درست رفتار می کردند تا برداشتهای بد از رفتار و برخوردشون بوجود نیاد الآن اینطوری نمی شد ... فعلا همین ... التماس دعا

پدر(نم نم)

آقا کجاييد؟نکنه گرسنگی بهتون فشار آورده؟

علی

ابله بی شعور آيه قرآن را تحریف می کنی خاک بر سرت طلبه هم طلبه های قديمی نه هر کسی پاشه بياد طلبه شه اونم واسه فرار از سربازی و کار کردن